Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Komplexní mapa odborných služeb pro děti a rodiny v celé ČR

Typ: ostatní | náš tip | Domov
Komplexní mapa odborných služeb pro děti a rodiny v celé ČR  1Mapa slouží všem dětem a rodinám, které se ocitly v jakkoli náročné životní situaci. Nemusí jít přímo o ohrožené děti, ale může jít i o problémy, které život dětem a rodinám běžně přináší a při kterých by uvítaly radu a pomoc odborníka. Tedy např. situace, kdy dítě má starosti ve škole nebo když mezi jednotlivými členy rodiny dochází ke sporům a komunikačním potížím.

Prostřednictvím barevných ikonek v pravém dolním rohu mapy si uživatel označí kategorii potíží, do které jeho potíže spadají (lze označit jednu nebo více kategorií) a pomocí ikony filtru vpravo lze specifikovat o jaký konkrétní problém se jedná. Je možné zvolit více variant najednou. Mapa dle tohoto zadání najde organizace a zařízení, která se dané problematice v jeho lokalitě věnují.

Online mapa Ohrožené dítě umožňuje všem uživatelům internetu, počítačů a mobilních zařízení nalézt odpovídající a nejbližší zdroj odborné pomoci, kterou potřebuje pro své dítě, nebo pro sebe jakožto rodiče.

Mapa zde:

https://www.ohrozenedite.cz


Vytvořeno: 21. 4. 2020
Poslední aktualizace: 17. 5. 2020 08:50
Autor: Eva Bartošová Správce Webu