Navigace

Výběr jazyka

Obsah

Náš první linhartovský crowdfundingový projekt

Typ: ostatní | Domov | Aktuality
Zdroj: http://www.financeproradost.czChelčický domov sv. Linharta se úspěšně rozrůstá o další služby, nicméně jsme nestátní nezisková organizace, která se neobejde bez finančních příspěvků z nadací, projektů, státních i evropských projektů, ale také od veřejnosti. I proto jsme se rozhodli zkusit dát projekt na platformu, zabývající se crowdfundingem.

Crowdfunding, tzv. skupinové nebo komunitní financování, je založeno na výběru malých částek od velké skupiny jednotlivců prostřednictvím online platforem. Platformy pomocí nejrůznějších digitálních nástrojů umožňují propojení s veřejností. Cílem je přiblížit projekt k co největšímu množství potencionálních dárců, kteří za nějakou nepeněžní odměnu nebo službu, poskytnou finanční příspěvek. Většina platforem pracuje na principu „všechno nebo nic“. To znamená, že pokud se částka za dané období nevybere celá, vrací se k jednotlivým přispívajícím a žadatel nedostane nic.

Platforma „european crowdfunding“ (europeancrowd.eu) pracuje též na bázi odměnového crowdfundingu, ale na rozdíl od ostatních, všechny vybrané peníze (i když není dosažena cílová částka) posílá žadateli. Navíc nám nabídla dlouhodobější spolupráci a prezentaci našich výrobků při „virtuálních veletrzích“.

Chcete se zúčastnit? Zde stačí jen kliknout a můžete nám touto formou přispět:

https://eimia.academy/product/therapy-for-users-with-physical-and-mental-disabilities/

TENTO PROJEKT TAKÉ MŮŽETE PODPOŘIT NA FACEBOOKOVÉM PROFILU:

Sanjay Sauldie

 

Všem velké díky za podporu a pomoc!

Děkujeme Vám, že nás vidíte… LINHARTOVŠTÍ

Proklik zde:

https://eimia.academy/product/therapy-for-users-with-physical-and-mental-disabilities/


Vytvořeno: 29. 5. 2020
Poslední aktualizace: 29. 5. 2020 09:23
Autor: Eva Bartošová Správce Webu