Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Vítání občánků letos v novém

Typ: ostatní
Vítání občánků letos v novém 1Vítání jara je v naší chelčické obci již tradičně spojeno s přivítáním nově narozených občánků, které jejich rodiče vkládají po "kolébky obce" a stávají se Chelčičany. Pan starosta obce Chelčice přivítal čtyři nově narozené občánky a společně s jejich rodiči a příbuznými, místní komunitou a dětmi z chelčické školky jim popřál hodně zdraví, lásky a radosti ze života v naší obci. Letošní Vítání občánků proběhlo v prostorách zrekonstruovaných bývalých maštalí fary, dnes prostor Nového Linharta, sloužícího pro další dvě sociální služby Chelčického domova sv. Linharta. Milé dětské vystoupení, jarní květiny a upomínkové listy s dárkem pro děti včetně slavnostního přípitku na zdraví našich nových občánků nechybělo ani letošní jaro a bude milou vzpomínkou za mnoho let, třeba až jednou budeme vítat děti těchto dětí v naší obci. Poděkování patří obci Chelčice za zorganizování této tradice a také všem, kteří slavnost pěkně připravili. KKM

 

 


Vytvořeno: 24. 4. 2019
Poslední aktualizace: 24. 4. 2019 06:38
Autor: Eva Bartošová Správce Webu